niedziela, 30 sierpnia 2015

Przygotowania do szkoły

Wakacje mijają, w zasadzie myślimy już intensywnie o szkole. Moje dzieci dostały maskotki na szczęście, które będą im towarzyszyć w nowej szkole. Oto one:
W plecaku córeczki zamieszkał miś Henio:


Ma specjalną kieszonkę, w której w czasie lekcji będzie siedział grzecznie. Tak wygląda leżąc na biurku:


A syn otrzymał pogodnego stworka, którego nazwał Bob:


Obie maskotki wykonała Justynka - Justynko - dziękujemy!!!!!
Maskotki są przepiękne, zrobione bardzo starannie - mnie nie udałoby się takich zrobić. Dzieci dostały je, by miały przy sobie coś, co doda im otuchy i przyniesie szczęście w nowym miejscu. Syn jest już oswojony ze szkołą, ale dla córci to dopiero start. 
I jeszcze moje wspomnienia z wakacji - takie stwory widziałam co dzień:


Zwiedzałam nowe miejsca otulona chustą:


Było ślicznie!


Wczoraj spotkałam się z Dziewczętami - Dziewiarkami :) Moje Drogie - dziękuję, że byłyście, że natchnęłyście mnie nowymi pomysłami, że mogłam się nauczyć nowej techniki i - że tak po prostu - mogłyśmy porozmawiać, pośmiać się i podziergać!
Tak sobie dziś siedzę i wspominam - wczorajsze spotkanie, wakacje :)
A 1 września planuję zrobić zbiorczy wpis w ramach akcji WZW. Jeśli ktoś ma pracę, którą można pokazać, która powstała z zalegających włóczek - podajcie proszę link pod  tym postem .
Pozdrawiam serdecznie i życzę miłej niedzieli!
Asia11 komentarzy:

 1. Asiu, Justynka jak zwykle wykonała przepiękne i słodziachne maskotki :) Powodzenia dla dzieciaków :) Żałuję, że i tym razem nie dotarłam na spotkanie. Mam nadzieję, że w końcu mi się kiedyś uda.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Reniu! Dzieciom bardzo się podobają :) A co do spotkania - co miesiąc jest, więc kiedyś się spotkamy! Wiesz, mnie jest łatwo, bo ja, że tak powiem - jestem na miejscu. Pozdrawiam Cię serdecznie!

   Usuń
 2. Asiu- oby nowy rok szkolny był wspanialym przeżyciem nie tylko dla Twoich dzieciaczków. Maskotki fantastyczne- szczerze podziwiam, a Ty, otulowa chusta wyglądasz rewelacyjnie:-) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudne maskotki - fantastyczne prezenty na rozpoczęcie roku szkolnego :-)
  Wspaniałe zdjęcia. Chusta fantastyczna :-)
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla nas matek rok zaczyna się we wrześniu, taki nasz styczeń, wszystko teraz się będzie kręcić wokół szkoły:) fajni nowi towarzysze:) a chusta cudna!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda - trzeba wszystko przygotować, dzieci "wdrożyć" - jest tych czynności trochę :)

   Usuń
 5. Maskotki są prześliczne i wcale bym się nie zdziwiła, gdyby prowadziły w tych plecach sekretne życie, jak swego czasu Plastuś w piórniku:-)
  Życzę owocnego i satysfakcjonującego roku szkolnego!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale byłoby fajnie, gdyby to było możliwe! Dziękuję za życzenia i przekażę je dzieciom :)

   Usuń
 6. Przyjaciele do szkoły super :) Chusta piękna, ładne kolorki. A jeśli chodzi o akcję WZW to proszę: http://maikabezmetki.blogspot.com/2015/08/szydekowy-piornik.html

  Pozdrawiam, Marta

  OdpowiedzUsuń