niedziela, 2 sierpnia 2015

Spotkanie

Wczoraj spotkałam się z Justynką - spotykamy się w zasadzie co miesiąc :) Musiałyśmy się zobaczyć, powody były przynajmniej dwa: po pierwsze - nie byłyśmy na lipcowym Spotkaniu Dziewiarek Podkarpacia i najzwyczajniej w świecie stęskniłyśmy się za wspólnym dzierganiem i rozmową, po drugie - tyle spraw nazbierało się do omówienia, że niemożliwym było odkładać to na później :)
Jadłyśmy pyszności, popijałyśmy herbatkę, omawiałyśmy wszystkie ważne sprawy i dziergałyśmy:Jak widać, nasze robótki są białe, zupełnie przypadkowo, bo robimy całkiem inne rzeczy: Justynka robi sweterek z ażurowymi rękawkami a ja - biały sweterek dla córci na rozpoczęcie roku szkolnego.
Efektem naszego spotkania jest plan dziergania na najbliższe pół roku! Wspólnego dziergania - znów będziemy robiły te same projekty, w różnych technikach. Podejmiemy się też nie lada wyzwania, ale o tym innym razem :) A już wkrótce - pojawi się banerek i ogłoszenie naszego wspólnego pomysłu!
Justynko - dziękuję Ci jeszcze raz za spotkanie!!!!!
Miłej niedzieli!
Asia4 komentarze:

 1. Zapowiedź bardzo intrygująca :)

  OdpowiedzUsuń
 2. I mnie zaciekawiły Wasze plany:-) Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. To jestem ciekawa tych planów:) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie mieć takie długoterminowe plany robótkowe:-)
  Tylko trudno się ich trzymać, bo w międzyczasie często jeszcze nowe pomysły do głowy wpadają. Ale jest Was dwie, to będziecie się nawzajem mobilizować:-)

  OdpowiedzUsuń