poniedziałek, 31 grudnia 2018

Odchodzi Stary Rok, nadchodzi Nowy Rok

Dziś dzień, w którym przeglądam zdjęcia, siedzimy przy herbacie i wspominamy to, co było. A był to dobry rok.
Robótkowo niezbyt okazały - zrobiłam 4 swetry:
 

  

5 chust:

  i 2 pary skarpet, z czego mam zdjęcie tylko jednej pary:


Zrobiłam też śliczny różowy szalik, który nie jest jeszcze sfotografowany - pokażę go już w Nowym Roku przy okazji prezentacji tego, co obecnie mam na drutach.

To był bardzo pracowity dla mnie rok. Wyprodukowałam ponad 200 stron naukowego tekstu, wystąpiłam na siedmiu konferencjach, nawiązałam nowe znajomości, poznałam ciekawych ludzi, zdałam egzamin na kogoś, kim jeszcze kilka lat temu nie spodziewałam się zostać.
To był rok pod znakiem intensywnej pracy i ogromnego wysiłku umysłowego.

Ale pod koniec roku nastąpił też przykry moment - odszedł od nas nasz świnek... Miał zaledwie 3 latka, był taki kochany...


Kochaliśmy go bardzo...

Ale dziś dostaliśmy wiadomość, że zwierzątko, na które czekamy, pojawi się w marcu :) Mamy więc nadzieję wiosną powitać nowego czworonożnego członka naszej rodziny!

Kochani! Dziękuję, że byliście ze mną tu przez cały 2018 rok, że odwiedzaliście mnie wirtualnie, dziękuję za każde dobre słowo! 
Życzę Wam, aby Nowy Rok był dobrym rokiem, rokiem radości, spokoju, stabilizacji, rozwoju osobistego i - pełnym miłości!
Szczęśliwego Nowego Roku!!!

Asia
10 komentarzy:

 1. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku oby był jeszcze lepszy:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny robótkowy rok! Oby następny był jeszcze lepszy.
  Życzę szampańskiej zabawy oraz szczęśliwego Nowego Roku 2019.
  Pozdrawiam cieplutko!
  Klaudia

  OdpowiedzUsuń
 3. O jej o jej jaki cudny Świnek... współczuję... I życzę w Nowym Roku aby jednak żałoba po stracie szybko minęła bo mnóstwo świnek szuka domków :( Jestem z szokowana tym odkryciem... to jest coś niewyobrażalnego jak ludzie są nieodpowiedzialni :/
  Mocno przytulam

  OdpowiedzUsuń
 4. Miałaś bardzo ciekawy rok i robótkowo i prywatnie, bardzo mnie zaciekawiłaś swoją pracą:) Współczuję utraty ukochanego zwierzątka, pozdrawiam serdecznie, niech Nowy Rok będzie dla Ciebie wspaniały, spełnienia marzeń:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!!! Pozdrawiam podkarpacko i drutowo Ewa.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nice post. Happy New Year! 🙂
  Following you, follow back?
  www.minniearts.com

  OdpowiedzUsuń

 7. Jewelry is a new series by GEMOLOGUE, featuring my latest discoveries from the world’s most exciting Swimwear designers and their spectacular creations – stunning Hermes handbags you will want to add to your own personal Brazilian Hair collection.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ciekawy wpis
  Dzięki, będę odwiedzać:)

  OdpowiedzUsuń